На автодорозі Львів-Шегині затримали водія, позбавленого прав до 2024 року

16:00 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

32-річний затриманий уже мав 41 привід до поліції.

«Водій, позбавлений прав на 10 років, знову їхав за кермом у нетверезому стані», – повідомили сьогодні, 13 липня, в Патрульній поліції Львова, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні вночі, патрулюючи на автодорозі Львів-Шегині, інспектори побачили, як двоє осіб, які стояли біля автомобіля «ВАЗ 2109», помітивши екіпаж, швидко сіли в авто і поїхали у протилежному напрямку. Патрульні вирішили перевірити згаданий транспортний засіб.

Водій, не увімкнувши світловий покажчик повороту, повернув до магазину. Чоловік вибіг з авто і побіг у торговий заклад. На вимогу поліцейських залишатися біля автомобіля не реагував. Він не мав при собі жодних документів і перебував з очевидними ознаками алкогольного сп‘яніння.

Водія доставили до Мостиського відділу поліції, де з‘ясували, що 32-річний чоловік мав 41 привід до поліції та позбавлений прав керування до 2024 року. Громадянин відмовився від проходження огляду на стан сп‘яніння. Патрульні винесли постанову за порушення правил дорожнього руху за керування автомобілем, будучи позбавленим прав, та протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп‘яніння».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото затриманого.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон