Митники знайшли на Львівщині в «Шкоді» 195 тисяч злотих

10:15 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 528


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Громадянин України намагався приховати від митного контролю 195 тисяч злотих.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Правопорушення виявлено у взаємодії з польськими колегами у пункті пропуску «Смільниця-хКросценко». Значну суму коштів – 195 тисяч злотих – порушник митних правил приховав у панелі приладів автомобіля «Шкода».

«Під час митного контролю громадянин обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Про наявність валюти також не повідомив під час усного опитування», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з використанням способів, які утруднюють виявлення таких товарів. За ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу