Митники вилучили в аеропорту «Львів» 6,5 кг бурштину

14:30 1 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Громадянка України намагалась вивезти до Туреччини 6,5 кг дорогоцінного каміння.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Жителька Рівненщини обрала для перетину кордону мешканка смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявила про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Під час митного контролю її багажу митники виявили шматки обробленого каміння жовто-коричневого кольору різної форми. Вони містились у дорожній сумці в поліетиленових пакетах».

«Громадянка подала інспектору митниці Договір купівлі-продажу та видаткову накладну, згідно з якими вона придбала в державному підприємстві «Бурштин України» «Бурштин частково ошкурований» вагою 3500 грамів та вартістю 6 090 гривень. Фактично у багажі виявлено шматки обробленого каміння жовто-коричневого кольору різної форми вагою 6 500 грамів», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«З метою встановлення ринкової вартості виявлених предметів їх було скеровано на дослідження. Згідно з висновком, надані на дослідження зразки ідентифіковано як дорогоцінне каміння органогенного утворення – бурштин (різновиду сукциніт) у частково обробленому стані у вигляді заготовок у формі паралелепіпедів. Ринкова вартість становить 396 120 гривень», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Громадянка України порушила встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто перемістила товар, який підлягаює обов’язковому декларуванню. Товар вилучено. Справу скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу