Митники вилучили на Львівщині димові гранати

15:30 15 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

На адресу Львівської митниці ДФС надійшли висновки експертів щодо вилучених товарів, які громадянин України перевозив з Польщі автомобілем «Volkswagen Transporter».

Про це повідомили сьогодні, 15 березня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Він прибув у пункт пропуску «Шегині-Медика» та формою митного контролю обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про наявність у ньому товарів, переміщення яких через митний кордон обмежене».

«Автомобіль було скеровано до спеціально відведеного майданчика для огляду товарів. Там у салоні автомобіля було виявлено 12 предметів циліндричної форми зеленого кольору різного діаметру та висоти, 15 запалів та 12 кругів запалення. Товар вилучили та скерували на експертизу», – поінформували також в управлінні ДФС.

«Експерти з’ясували, що предмети циліндричної форми зеленого кольору – це шість димних свічок DM-2B та шість димових гранат RGD-3B IFR доступні лише за ліцензією міністерства внутрішніх справ Республіки Польщі і використовуються для військових потреб, відповідно до законів. Такі товари, згідно з постановою КМУ №86 від 28 січня 2004 року й Закону України №549-IV від 20 лютого обмежено до переміщення через митний кордон України», – розповіли також в управлінні ДФС.

«Отже, громадянин порушив встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто переміщував товар, заборонений до ввезення на митну територію України.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Складено протокол про ПМП. Справу скерують до суду», – повідомили також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області та опублікували фотосвідчення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів