Митники вилучили на Львівщині 340 кілограмів сиру брі

12:36 23 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Контрабадні товари виявили багажному відділенні та салоні автомобіля.

«На митниці запахло сиром та кавою. Понад півтонни вишуканих продуктів громадянин України намагався ввезти з порушенням митних правил», – повідомили сьогодні, 23 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Учора, 22 травня, під час митного контролю легкового транспортного засобу в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині-Медика» у Львівській області працівники Львівської митниці виявили 340 кілограмів сиру брі, 84 кілограми кави «Lavazza» в зернах та 155 кілограмів меленої. Усе це мешканець Хмельницької області 1982 року народження намагався ввезти смугою руху «зелений» коридор.

Товар містився в багажному відділенні та салоні автомобіля. Про переміщення цього товару громадянин не повідомив працівників митниці. Варто зазначити, що згідно з чинним законодавством переміщення цих товарів є обмежено.

Відтак, громадянин порушив вимоги статті 471 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до розгляду справи в суді».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини