Митники вилучили на Львівщині 312 пляшок елітного спиртного

17:28 27 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

У пункті пропуску «Краковець» виникла підозра до «Mercedes-Benz».

«Сьогодні, 27 травня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець» під час митного контролю легкового транспортного засобу «Mercedes-Benz» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення 312 пляшок елітного спиртного», – повідомили сьогодні, 27 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Їх намагався ввезти громадянин України, мешканець Тернополя, смугою руху «зелений  коридор». Під час візуального огляду  транспортного засобу  в митників виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які є обмеженими для переміщення через митний кордон України.

Автомобіль було скеровано на майданчик поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там у багажному відділені автомобіля митники  312 пляшок елітного вина італійського виробництва.

Незаконне переміщення вказаних предметів було виявлено завдяки пошуковій роботі. Громадянин не заявив за встановленою формою точних  і достовірних відомостей про наявні в нього товари, які підлягають обов’язковому декларуванню в разі їх переміщення через митний кордон України.

Він порушив вимоги статті 472 Митного кодексу України. Стосовно нього складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до розгляду справи в суді. Вартість предметів ПМП буде встановлено додатково».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини