Митники натрапили на Львівщині в подвійному дні автомобіля на 2200 пачок сигарет

12:27 1 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: transkarpatia.net

Приховані тюиюнові вироби вартістю 48400 гривень і транспортний засіб вилучено.

Співробітники Львівської митниці викрили чора в автомобільному пункті пропуску «Краковець-Корчова» спробу незаконного переміщення сигарет, прихованих від митного контролю з використанням спеціально виготовлених сховищ», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України, де також розповіли:

«Громадянин України 1968 року народження, який проживає в Тернопільській обл., прибув легковим автомобілем в зону митного контролю смугою руху «зелений коридор» у напрямі виїзд із України. Під час опитування громадянин заявив про відсутність товарів, які приховані від митного контролю.

Після візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо можливого переміщення в транспортному засобі приховуваних товарів. У зв’язку з цим автомобіль було скеровано до боксу поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.

Там із застосуванням технічних засобів митного контролю в задній частині підлоги, під задніми пасажирськими кріслами в спеціально переобладнаній кустарним способом конструктивній порожнині кузова, було виявлено приховані сигарети з фільтром. Загалом виявлено 2200 пачок сигарет біло-червоного кольору марки «Marlboro» з марками акцизного збору України.

Тернополянин своїми діями порушив митні правила, відповідальність за які передбачено частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Приховані сигарети вартістю 48400 гривень та автомобіль, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, справу буде скеровано до суду, який і визначить покарання правопорушнику».

Про це повідомили сьогодні, 1 жовтня, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів