Митники й прикордонники активізують на Львівщині опір «човникам», – ЛОДА

18:00 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: zik.ua

Голова облдержадміністрації Олег Синютка дав завдання особливу увагу звертати на викриття тих, хто потурають контрабандастам.

«Митна та прикордонна служби на Львівщині активізують боротьбу із переміщенням товарів через кордон України так званими «човниками». Особливу увагу вони звертатимуть на викриття митників та прикордонників, які «кришують» цей вид бізнесу», – запевнили сьогодні, 16 травня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Таке завдання під час наради у понеділок, 16 травня, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Окрім того, керівник області доручив особливу увагу звертати на переміщення товарів через кордон із подрібненням товарних партій, що порушують законодавчі норми.

Як пояснив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, чинне законодавство дозволяє громадянину за одну добу переміщати через кордон до 50 кг товару, вартістю до 500 євро. Керівник митниці наголосив: «Це обмеження стосується продукції для використання в особистих цілях, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю. Проте цим часто зловживають не чисті на руку підприємці. А це, своєю чергою, створює незручності для громадян, які перетинають кордон у службових справах та як туристи». 

За словами начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, полковника Володимира Єгорова, на пунктах пропуску через державний кордон проведуть службове розлідування з приводу причетності правників служби до фактів кришування «човників». Відповідний наказ він підписав сьогодні 16 травня. До слова, таку ж перевірку здійснять й на Львівській митниці, а також посилять боротьбу із таким видом бізнесу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини