Мостиські прикордонники попередили незаконний вивіз 134 дітей

11:00 1 червня 2017 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Вартові державного рубежу перевіряють можливу відсутність в Україні батьків тих дітей, які подорожують без них.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 1 червня, що вчора прикордонники Мостиського загону попередили в пункті пропуску «Шегині» черговий незаконний вивіз за кордон малолітньої дитини.  58-річна мешканка міста Хмельницького прямувала до Польщі разом з своєю семирічною онукою та надала на паспортний контроль нотаріально посвідчені заяви батьків дитини.

Через нерідкі спроби незаконного вивозу дітей з України прикордонники додатково перевірили бази даних, зокрема – стосовно можливої відсутності в Україні батьків дитини.

За результатом перевірочних заходів з’ясувалося, що надана заява є незаконно виданою, оскільки і батько, і мати дівчинки вже певний час перебувають за кордоном. Відтак, прикордонники негайно поінформували про цей факт працівників Національної поліції України.

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook», де також поінформували: «На жаль, такі випадки не поодинокі – з початку року на ділянці Мостиського прикордонного загону відмовлено в пропуску через державний кордон 134 дітям. З них, у п’яти випадках було зафіксовано факти незаконної видачі батьками дітей доручень на вивезення їх за кордон».

Прикордонники також нагадали: «Згідно українського законодавства, неповнолітні діти виїжджають за кордон за наявності документів, що дають право на його перетин, нотаріально-засвідченої заяви батьків про згоду на вивіз дитини та у супроводі дорослих. За відсутності зазначених документів та у разі незаконної видачі доручень, або їх підробки, подорожуючим буде відмовлено у перетині кордону та, крім того, обов'язково повідомлено працівників органів внутрішніх справ про виявлення ознак злочину за статтею 358 Кримінального Кодексу України».

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу