Мостиські прикордонники виявили торік 215 одиниць зброї

17:15 7 лютого 2018 р.


Фото: dpsu.gov.ua

В управлінні Мостиського прикордонного загону підсумували в середу, 7 лютого, результати проведеної торік роботи.

Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Минулий рік видався традиційно результативним для охоронців західного кордону і характеризувався як стабільно-зростаючим пасажиро-траспортним потоком в пунктах пропуску на шляхах міжнародного сполучення так і припиненими численними спробами злочинних елементів провадити протиправну діяльність на українсько-польській ділянці державного кордону України. Прикордонники Мостиського загону якісно підготувались та з гідністю забезпечили пропуск подорожніх через кордон після запровадження безвізового режиму поїздок українців до країн Європейського Союзу та вміло виконали завдання керівництва держави щодо запровадження біометричного контролю окремих категорій іноземців в пунктах пропуску».

«2017 року на ділянці Мостиського прикордонного загону кордон перетнули 10,9 млн. осіб та 2,9 млн. транспортних засобів. Персонал загону попередив 82 випадки порушення державного кордону та затримав 120 осіб за спробу його незаконного перетинання. 26 осіб серед затриманих були незаконними мігрантами, 28 використовували підроблені, а 12 мали чужі паспортні документи під час проходження паспортного контролю в пунктах пропуску», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«У рамках протидії переміщенню через кордон в пунктах пропуску зброї та наркотиків прикордонними нарядами загону було виявлено 215 одиниць зброї, 268 штук боєприпасів, 263 грами наркотичних та 7,17 кілограма психотропних речовин. У 338 випадках виявлено порушень щодо переміщення товарів через державний кордон на суму понад 13 млн. гривень, з них 216 374 пачки контрабандних цигарок та понад 143 кілограми каміння бурштину», – розповіли також у регіональному управлінні ДПСУ.

«На кордоні були виявлені 17 викрадених та 40 автомобілів з несправними або підробленими реєстраційними документами. До адміністративної відповідальності притягнуто 2192 особи та накладено штрафів на суму понад 1,5 млн. гривень», – повідомили також на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу