Міський голова Львова вбачає в допиті ГПУ тиск

15:25 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Андрій Садовий розповів про вчорашній допит у Генпрокуратурі в справі компанії «СТР», яка має збудувати у Львові великий індустріальний парк.

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, у Львівській міськраді, де також цитують сказане Андрієм Садовим: «Це банальний тиск. Після того, як «Самопоміч» перейшла в опозицію, активізувалась робота усіх правоохоронних органів. У нас перевірки по усіх комунальних підприємствах, системна робота. Хай дивляться, ми відкриті».

Міський голова також зазначив: «Мене здивували і збентежили вчора запитання слідчих прокуратури. Вони мали листочок, де були заготовлені питання. Навіть якщо я вже дав відповідь, вони все одно повторювали запитання. Питання були з нерозумінням, що таке залучення інвестицій».

Андрій Садовий також запевнив: «Я звернувся офіційно, щоб протокол цього допиту можна було передати тим, хто в Україні відповідає за залучення інвестицій на державному рівні, спеціальна Агенція працює, щоб Прем’єр-міністр з тим ознайомився. Якщо прокуратура буде визначати, хто має право працювати в Україні, а хто ні – тоді в нас нічого доброго не буде найближчим часом».

Міський голова також також пояснив: «Для мене особисто, для кожного керівника пріоритетом є створення нових робочих місць. Якщо ми говоримо, що в «СТР» має працювати три тисячі людей, кожен з яких має сплачувати подохідний податок, який має поступати у місцевий бюджет, що там має бути 30 висококласних підприємств – це має бути основа. Якщо вони ще погодились заплатити кошти і купити землю, яка просто стояла – за це треба дякувати».

Андрій Садовий також твердив: «А прокуратура починає це все ставити під сумнів. Однозначно, що це має політичний підтекст, щоб загальмувати цей процес. Поки що інвестор ще натхнення має, але ми би вже мали почати там будувати. Той завод, який вони планували тут, вони зараз почали будувати в Румунії. Не відкидають Львів, але не бажають сьогодні інвестори йти, враховуючи тотальну корупцію, непрозорість, яка є нашій державі, а Львів, який демонструє прозорість, постійно отримує удари. Ділянка належить громаді Львова».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:59 26 листопада 2021 р.

Біля Миколаєва самовільно видобувають пісок: Павлів зі Стрия розкаже про це в суді 23 грудня

Миколаївський районний суд 19 квітня цього року отримав обвинувальний акт про звинувачення директора Стрийського лісгоспу Ростислава Павліва у службовій недбалості. Але за сім місяців суд так і не зміг приступити до розгляду справи.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу