Мешканець Львівщини намагався перетнути кордон Польщі за чужим паспортом

10:10 23 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Як з’ясувалось в ході розбору, 22-річний мешканець міста Самбір на Львівщині спробував перетнути кордон з паспортом товариша.

«Мешканець Львівщини спробував перевірити якість паспортного контролю на кордоні», – повідомили сьогодні, 23 травня, Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні вночі прикордонники Мостиського загону затримали українця який намагався перетнути державний кордон України за чужим паспортним документом. Інспектор прикордонної служби відділу «Шегині» під час перевірки документів у громадян що в’їжджали в Україну в пункті пропуску звернув увагу на відмінність фотокартки у паспорті з пред’явником, одним із подорожуючих.

Як з’ясувалось в ході розбору, 22-річний мешканець міста Самбір на Львівщині спробував перетнути кордон з паспортом товариша. Пояснити чому він повертається в Україну з чужим паспортом достовірно громадянин не зміг.

Стосовно подорожуючого складено документи справи про адміністративне правопорушення за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», що передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб». 

Про це повідомили сьогодні, 23 травня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини