Мер Львова підхопив ініціативу експертки з освіти у клопотанні до прем'єр-міністра

20:17 1 вересня 2020 р.

Вчителів пропонують прирівняти до медиків за рівнем державного страхування від COVID-19.

«Сьогодні запрацювали всі 117 шкіл Львова. Організація навчального процесу в умовах пандемії - це непросте завдання, але наші освітяни виконали його на відмінно. Ми зробили все необхідне, щоб перший урок відбувся сьогодні не дистанційно. Дякую! Окрім безпеки дітей, надзвичайно важливими є умови праці вчителів. Їхнє здоров’я — пріоритет для нас. Тому я вже звернувся до прем'єр-міністра з пропозицією профінансувати страхування здоров’я педагогів. Якщо вчитель захворіє на COVID-19, він має отримати все необхідне для лікування. Закликаю підтримати таку ініціативу!" - сказав  1 вересня міський голова Львова Андрій Садовий. 

Нагадаємо, така ініціатива вперше прозвучала минулої середи на засіданні Львівського пресклубу на тему "Як змінить долю львівських вчителів дистанційне навчання?" Про це DailyLviv повідомив у матеріалі під заголовком У Львові хочуть вчителів прирівняти до медиків за рівнем загрози захворювання на COVID-19.

dailylviv.com

До теми

17:59 19 вересня 2020 р.

Неповнолітній у Новому Роздолі до смерті травмував знайомого

13 вересня до однієї з лікарень Львова був доставлений 44-річний мешканець Нового Роздолу із травмами голови, спричиненими падінням. Незважаючи на зусилля медиків, за кілька днів, не приходячи до тями, чоловік помер.

Рубрика: Закон

14:35 19 вересня 2020 р.

Алюмінієві борти, знешумлені тютюном: у Краківці виявили креативну схованку

Сьогодні вранці у пункт пропуску «Краківець» прибула вантажівка марки «ДАФ», української реєстрації. Водій, громадянин України, скерував машину на смугу руху «червоний коридор», адже за документами у причепі містився вантаж металевих труб.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу