Медики шпиталізували в реанімацію студента «Львівської політехніки»

14:25 1 грудня 2018 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

У п’ятницю, 30 листопада, близько 18:00 у кімнаті гуртожитку Львівського кооперативного коледжу економіки і права на вулиці Золотій виник конфлікт між його 17-річним і 20-річним студентом «Львівської політехніки».

Конфлікт у кімнаті гуртожитку Львівського кооперативного коледжу економіки і права на вулиці Золотій переріс у бійку. Під час неї 17-річний студент завдав 20-річному удару предметом, схожим на ніж, у шию, після чого, за словами очевидців, перерізав собі вени. Відтак, медики шпиталізували їх. В одного з них – різана рана шиї, тому він – у реанімації.

Про це повідомили в суботу, 1 грудня, на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу