Майданівців вбивали снайпери підрозділів спецоперацій внутрішніх військ та «Омеги»

14:22 24 лютого 2014 р.


Фото: obozrevatel.com

Про це заявив у понеділок народний депутат Геннадій Москаль, який навів документи, отримані за допомоги працівників СБУ та МВС.

За його словами, снайперами, які вбивали 20 лютого майданівців на вулиці Інститутській у Києві, були бійці підрозділу спецоперацій ВВ та спецпідрозділу «Омега», а допомогу в підготовці спецоперації надавав колишній перший заступник ГРУ Російської Федерації. Про це Геннадій Москаль повідомив сьогодні, 24 лютого на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де також мовиться:

«Матеріали про злочинну діяльність правоохоронців допомагали збирати на свій страх і ризик патріотично налаштовані працівники МВС та СБУ. Врешті решт у мене на руках опинилися плани спецоперацій по силовому розгону акцій протесту «Бумеранг» і «Хвиля».

Я вирішив оприлюднити частину планів «Хвиля» та «Бумеранг» – документи, які доводять, що снайперами на вул. Інститутській були бійці підрозділу спеціальних операцій внутрішніх військ, яким керує полковник С.Асавалюк, та бійці підрозділу внутрішніх військ «Омега». Вказівку на застосування зброї колишній міністр МВС В. Захарченко дав спецпідрозділу ГУБОЗ МВС «Сокіл».

Окрім того, Геннадій Москаль надав прізвища та номери телефонів керівників підрозділів, що брали участь у силовому розгоні акцій протесу. Він також наголосив:

«На підставі цих даних Генпрокуратура має відкрити кримінальні провадження. Після цього я добровільно передам слідчій групі ГПУ решту матеріалів, які вказують на причетність до кривавих подій міністра МВС В. Захарченка (котрий особисто заявив 20 лютого, що віддав наказ про застосування бойової зброї), його заступника В. Ратушняка, начальника департаменту громадської безпеки МВС О. Крикуна, командувача внутрішніх військ МВС С.Шуляка, в.о. начальника ГУМВС у м. Києві В. Мазана, голови СБУ О. Якименка, його першого заступника В. Тоцького, начальника УСБУ в Києві та Київській області О. Щоголєва, командирів підрозділу СБУ «Альфа».

Допомогу в підготовці спецоперацій МВС та СБУ надавав колишній перший заступник ГРУ Російської Федерації, котрий проживав у готелі «Київ» (його проживання й харчування оплачувала СБУ). Українська влада задіяла фахівця з Росії, оскільки наш очільник СБУ виявився льотчиком, а міністр МВС – ОБХСС-ником».

Всі дані росіянина будуть надані Генпрокуратурі, а ступінь його вини хай визначає слідство. Крім того, я готовий передати Генпрокуратурі матеріали, які вказують, що при силовому розгоні акцій протесту МВС та СБУ діяли, як організоване злочинне угруповання. План «Бумеранг» і «Хвиля» доповідався вищому політичному керівництву країни і вводився в дію з його схвалення».

Геннадій Москаль також висловив настороження й обурення з приводу того, що, за яого словами, «на сьогоднішній день, нікому з високопосадовців не вручено повідомлення про підозру, ніхто з них не затриманий і не арештований».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу