Майданівців розстрілював 20 лютого Сергій Асавелюк (відео, доповнено)

21:44 23 лютого 2014 р.

  • 33
  • 39891


Фото: iPress.ua


Відео: Spilno.TV

Про це повідомляє в неділю журналіст Артем Шевченко.

Стало відомо ім'я та прізвище командира спецзагону снайперів, які розстрілювали беззбройних мітингувальників 20 лютого на вулиці Інститутській в Києві. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» написав журналіст Артем Шевченко: 

«Спецзагін «Тінь» ВВ МВС України зі складу Антитерористичного центру СБУ. Командир – той самий холоднокровний найманий кат Сергій Асавелюк, позивний «Ас». Один з кращих снайперів в країні. Принципово не носить шолома. І типу як по цивілці. Він на чолі групи в масці з гвинтівкою на плечі, відстрілявшись по живих мішенях на Інститутській під Жовтневим палацом, перетинає Грушевського, висувається в парк перед ВР».

Повідомляючи про це в неділю, «iPress.ua» додає: «Зазначимо, що інформацію про нього також оприлюднив «Народний трибунал», який займається розшуком злочинців проти українського народу. За інформацією спільноти, 43-річний полковник внутрішніх військ керував кримським спецзагоном гірського спецназу ВВ «Лаванда», який 20 лютого 2014 року розстрілював людей на вулиці Інститутській. Під час кривавих подій у центрі Києва 20-21 лютого за офіційними даними загинуло 82 людини, за неофіційними більше ста. Цих Героїв вже назвали «Небесною Сотнею».

Натомість «ТСН.ua» інформує в телесюжеті «Майданівців могли убивати професійні кілери-найманці»:

«З'явилися нові відеодокази, на яких видно, як снайпери розстрілюють неозброєних протестувальників.

20 лютого тривало протистояння протестувальників із владоохоронцями. Останні зайшли на Майдан після побоїща біля Верховної Ради та дві ночі штурмували барикади. Уже тоді 20 людей були вбиті. Але в четвер правоохоронці раптово почали відступати.

Колишній снайпер елітного підрозділу силовиків припускає, що «Беркут» міг зрозуміти - керівництво підставило бійців.

«Можливо, пішло розповсюдження інформації про відповідь Захарченка (колишній міністр внутрішніх справ) на запит депутата Геннадія Москаля. У ньому Захарченко написав, що першопочатково «беркутівцям» ніякого інструктажу ніхто не проводив і вони діяли за своїм розсудом. Їх «злили», кинули. Вони все це зрозуміли і це стало причиною відступу», - зазначив колишній снайпер.

Але важливий момент: на відміну від армії, де бійці керуються винятково наказами керівництва, спецпідрозділ діє в межах закону про міліцію, де чітко вказано - не виконувати злочинних наказів. Тобто, «Беркут» підставив себе сам. Проте, у той день ключову роль грав не «Беркут» з автоматами, а снайпери.

Хто стріляв? Звідки? Новий відеодоказ з'явилося тільки вчора. На ньому – «Беркут» відступив. Мітингувальники йдуть в атаку з дерев'яними щитами та палицями. У них немає зброї. Десятки застрелених на Інститутській були беззбройними.

В інтернеті також з'явився запис переговорів снайперів. Найпевніше - спецпідрозділу СБУ «Альфа». Із перемов зрозуміло - тоді був іще хтось, хто стріляв по людях. Ще один висновок - записані снайпери мають команду стріляли тільки в людей зі зброєю.

«Вони не розуміли, хто «валить» по людях. Вони побачили їхнього коректувальника. Він сидів на готелі «Україна» і давав вказівки», - говорить екс-снайпер.

Він припускає, що це були найманці.

«На тих дистанціях, на яких працювали ці стрілки, я припускаю, що це були найманці. Із числа колишніх спортсменів. Можливо, хобі співпало з політичними поглядами. Їх було легко завербувати, щоб вони попрацювали в такому скотячому занятті з відстрілу людей», - припускає колишній снайпер.

Тобто, це могли бути або найманці, або інший спецпідрозділ. Заяви про те, що стріляли майданівці - безглузді. Відстріл розпочався із консерваторії, Жовтневого палацу та готелю «Україна». Ця територія два дні була підконтрольна міліції і потрапити туди ніхто не міг.

Але найбільше снайперських куль прилетіло з боку Кабміну.

На одному з відео - снайпери біля Жовтневого палацу. «Беркут» з автоматами. Серед них упізнали полковника Сергія Асавелюка. Він - колишній «альфівець», фахівець із силових акцій. У той день брав участь у відстрілу людей від Кримського загону спецпризначення «Тінь» внутрішніх військ. Раніше його бачили в Маріїнському парку з «титушками». Саме загін «Тінь» відступав разом із «Беркутом» до клубу Кабінету Міністрів. Тобто, не виняток, що саме снайпери цього спецпідрозділу вбивали людей.

Зараз уже нове керівництво МВС об'єднало всі справи - у масове вбивство людей. Є деякі напрацювання по снайперах і відео також буде доказом. А експертиза гільз та куль допоможе встановити, який саме спецпідрозділ нищив людей».

dailylviv.com

Eagle eye

02:21 26 лютого 2014 р.

Відповісти

Он уже сам интервью дал.

Дмитро

23:58 25 лютого 2014 р.

Відповісти

Це, певно мова йде про Асавелюка Сергія, якого нам вдалося знайти Через сослуживців. Він 1970 року народження, Мешкає на Оболоні, по вул.Героїв Дніпра, 43, кв.88. Хотіли взяти в нього інтервью, але вдома його не застали. Сусіди повідомили, що можна його пошукати в кв.80. Але, там ніхто не відчиняв двері. Сусіди казали також, про всяк випадок, що можна пошукати Сергія і через його дружину Світлану, чи то в кв.132, чи то в кв.138, ми не розчули. Згодом вдалося знайти і його друзів. Вони казали, що Сергій взагалі тілоохоронець, з СБУ багато років як звільнився, а тут вже як тиждень мав поїхати кудись на заробітки. Колишні знайомі з СБУ запропонували підзаробіток. Казав їм, що якийсь його знайомий Віталік з Троещини, запропонував разову роботу на змаганнях по біатлону, зі стрільби по якихось круглих мішенях, які не стаціонарні, а мають переміщуватися. При цьому без забігів на лижах, тільки стрільба. За один точний постріл на глядачах мали платити по 10.000 американських доларів. Цей Віталік найняв багато хлопців з колишніх працівників СБУ та МВС для змагань, щоб хлопці змогли трохи підзаробити, поправити майнове становище. То були колишні снайпери з Альфи та ДСО МВС, а автоматники не були снайперами. Хоча більшість з хлопців взагалі чомусь відмовилась від грошей та участі в цих змаганнях, а деякі з них намагалися навіть ще й зірвати змагання. Вважали, що заробіток брудний. Але їх ніхто не слухав. Сергій хвалявся, що з цього заробить на заможній будиночок у передмісті, які вже здешевшали і нарешті пересилиться як людина з брудного Києва на природу, якщо буде швидко і влучно стріляти на замаганнях, щоб набити побільше мішеней. Казали, що хлопців одягнуть в новеньку чорну уніформу, без погон, повяжуть якісь новенькі жовті стрічки, щоб їх не сплутала інша команда яка також має приймати участь у змаганнях разом з іншими, і також без лиж, але зброю дадуть якусь стару. Казали, що форму та зброю постачає брат Віталіка, Ігор. Він колишній працівник Центрального апарату СБУ, потім помічник одного олігарха партії регіонів з Донецька, пральника януковича, який раніше був народним депутатом, та осів у Києві, та нібито і оплачує усі поточні росходи та призовий фонд змагань.

Мстить буду

20:06 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Кто тогда стрелял в Беркут и ВВ если Майдановцы не были вооружены???

Ру

17:34 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Пошли нахер со свей самообороной и трибуналами.Вы пришли на чужую землю в чужой город и решили установитбь там свои порядки.Получили? Или вам мало?

Марина

02:48 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Надіюсь, він ще не втік, і понесе найжорстокіше покарання!

Totenkopf

10:06 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Ты можешь только надеяться на саму себя! Нечего очернять людей, которые выполняют свой долг и приказы (спецназ быы, есть и будет при любых конфликтах). Это последний довод королей............

Амур

00:57 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Кстати, бывших снайперов не бывает! Задумайтесь читатели в искренности автора!!!

Обалдеть!

00:52 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Вы уже не знаете на кого ярлыки вешать! Народ не верит вам уже! Так много не совпадений! Зачем Альфу поливаете? Беркут загавняли! Теперь перешли на Альфу, гос охрану !!!!! Сколько можно врать!) Если смотреть на ситуацию пристально и внимательно, людей убивали не с противоположной стороны баррикад, а с той самой, где находился народ! Подтверждение тому кадры, снимали и даже переговоры, которые транслировались по всем каналам страны! Даже не опытный снайпер, как человек обычный, понимает, что ребята работали-наблюдали! И людей без оружия не трогали вовсе! ДАВАЙТЕ ПИСАТЬ ПРАВДУ И НЕ ВЫШОРАЖИВАТЬ правый сектор, который работает против нас всех, за свою особенную идеологию!!!

убийца уродов

01:00 24 лютого 2014 р.

Відповісти

ты гандон штопаный!!!!

ккк

17:03 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Видео покажите, где Майдановцы ходят со снайперскими винтовками с оптическим прицелом. Если его нет, то вы высасываете свои утверждения из пальца.

тролю

23:42 23 лютого 2014 р.

Відповісти

А мельниківцям, бульбівцям і петлюрівцями дозволяєш жити? :-)

Федя

23:36 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Смертть бандерівцям !!!

андрей

15:31 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Пашол на хуй кацап ебучый

андрей

15:31 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Пашол на хуй кацап ебучый

тролю

23:14 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Даремно стараєшся, тролику, бо цей сайт - львівський, тому твоя янучарська пропаганда тут, як кажуть на схід від Хутора Михайловського, "не проконает"

Федя

23:06 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Вот интересно, от чьих пуль тогда погибл и 16 сотрудников правоохраннителей, если толпа была безоружной...Кому вы лапшу вешаете ? наслушались речей Юльки и Ко ? так через год-два вы выйдете уже против ее режима митинговать, а она вас как раз и разгонит сразу,не дожидаясь развязки (как Янык, он смалодушничал, ни в одной стране мира (цивилизованной) не допустят таких беспорядков и беспредела, который был устроен на центральных улицах Киева и вы остальных городах страны. Лозунг "Слава Вкраїні-Героям слава" напоминает мне "Аллах акбар"...Вот и подумайте...Гитлер тоже освобождал страны Европы со своими лозунгами, похожими на бандеровские...к чему мы идем ?

тролю

23:10 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Даремно стараєшся, тролику, бо цей сайт - львівський, тому твоя янучарська пропаганда тут, як кажуть на схід від Хутора Михайловського, "не проконает"

Влад

23:19 23 лютого 2014 р.

Федек дружище, смотри хронологию событий и видео доказательства в интернете, давно известный факт, бандитская власть нанимала вооруженных людей, снайперов, которые работали параллельно с ментовскими, а по поводу людей с майдана - они были полностью безоружны, это факт, который оспорить не возможно

Ира

23:10 23 лютого 2014 р.

Відповісти

От пуль того же "пидаро Аса" и ему подобных. Ментов утбили, чтобы тупой электорат и сами менты, имели что предоставить в вину. Обычное дело, простые манипуляции.

Федя

23:23 23 лютого 2014 р.

Видел я этих безоружных, с ПМ стреляли (5 канал показывал)

Обалдеть!

00:54 24 лютого 2014 р.

Відповісти

А вот и не угадал! Здесь вылавливают инакомыслящих и готовят компромат! Просто подрывает уже этот бред, тупых ярлычников!

Андрей

22:49 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Мрази и ублюдки будь прокляты вы и ваши дети,тоже самое касается подонков которые это оправдывают,желаю рак вашим матерям!!!

Марио

23:11 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Что ж эти марзи такие трусы? Беркут сбежал... Президент сбежал.. Захарченко, Пшонка..... Видимо эти ссыкуны переживают, что придётся отвечать за свои поступки!!! А честному человеку не за что переживать!!!!

Вист

22:48 23 лютого 2014 р.

Відповісти

По ходу это еще одна група стрелков. У тех что мы видели на днях, были другие автоматы и винтовки.У этих на руках жолтые квадраты у тех жолтые ленты. Да и шлемы и амуниция другия. Такие ленты носят донецкие титушки.В нете есть видео. Груп стрелков было несколько две или три.

007

00:56 24 лютого 2014 р.

Відповісти

Беркут не сбежал! Новости смотреть надо внимательнее! А народ мирный, кста, не придерживается уже ничего. И это реально начало напрягать! Что называется давайте все будем господствовать!!!

Петро

22:45 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Беркут- Герои Украины!

тролю

22:58 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Та себе хоч не обдурюй, бо ті, кого називаєш "героями", ганебно втекли, а ті, в кого вони стріляли, не здалися

Донбасс

23:06 23 лютого 2014 р.

Відповісти

да, перкут - херои с пожизненным сроком!

тролям

22:40 23 лютого 2014 р.

Відповісти

«В інтернет-термінології, «троль» — це людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, у дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників. Але слід пам'ятати, що, крім цілком суб'єктивних проявів, тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн». («Тролінг. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії»)

Петр

22:38 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Слава Беркуту !

Сергей

22:35 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Ему нужно присвоить звание героя Украины !

Сергей

22:28 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Йобть! кто такой трибунал народный? имена в студию! и доки против этого человека тоже сюда! говорить (читай - "п..ть") все гаразды. я за 5 минут сварганю столько обвинений, что мама не горюй! ДОКАЗАТЕЛЬСТВА блеать давайте суки!

Пете и Сереже

22:44 23 лютого 2014 р.

Відповісти

Говорят что проклинать людей нельзя - проклятие обязательно вернется к проклявшему поэтому желаю вам Петя и Сережа и вашим семьям сдохнуть в недалеком будущем но сдыхать медленно и мучительно желательно забитыми до полусмерти титушками.Удачи.

До теми

18:33 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» маніпулюють землею у Трускавці

Газета «Джерела Трускавця» і громадська організація «Рада міста» апелюють до медіаспільноти і керівників правоохоронних органів Львівської області задля зупинення рейдерської схеми захоплення земельної ділянки, що належить територіальній громаді Трускавця, і покарання винуватців.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1011