Львів’янка організувала в Івано-Франківську порнобізнес

14:10 7 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Івано-Франківського обласного управління поліції

Організатору та двом «моделям» оголошено про підозру вчиненого кримінального правопорушення.

Працівники поліції міжрегіональних територіальних органів Національної поліції – протидії кіберзлочинам, внутрішньої безпеки, боротьби з незаконною торгівлею людьми та слідчого управління поліції в Івано-Франківській області викрили та припинили незаконну діяльність жительки Львова 1987 року народження, яка організувала порнобізнес в Івано-Франківську. Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, в прес-службі Івано-Франківського обласного управління поліції, де також поінформували, що, зокрема, незаконно виготовляла, збувала й розповсюджувала відеопродукцію порнографічного характеру.

На Прикарпаття «підприємлива» львів’янка приїхала ще у травні цього року. З метою збагачення стала на злочинний шлях та організувала студію з незаконного виготовлення відеопродукції порнографічного характеру. Для цього вона обдумала та розробила план. Передусім винайняла дві квартири та облаштувала кімнати комп'ютерною технікою: веб-камерами, ноутбуками, Інтернет-зв'язком, які надали можливість розповсюдження порнографічної продукції в Інтернет-мережі, шляхом трансляцій через спеціалізовані Інтернет-ресурси.

Всупереч вимогам статті 2, 6 закону України «Про захист суспільної моралі», ігноруючи його принципи, що завдає шкоди моральному вихованню людей, шляхом створення викривленого уявлення про інтимні стосунки, переслідуючи мету нетрудового збагачення, організатор вступила у змову з співучасниками виготовлення, розповсюдження та збуті відеопродукції порнографічного характеру – двома жительками області 20-21 річного віку та зареєструвала їх в якості веб-моделей порно-чату в мережі Інтернет на створеному ними сайті під псевдо іменами. Дівчата демонстрували на камеру інтимні зони та імітувати клієнтам фізіологічний стан сексуальної активності. Свою діяльність зловмисники прикривали усіма доступними способами, щоб уникнути відповідальності.

У ході проведення правоохоронцями контролю за вчиненням злочину виявили та записали на диск відеоматеріали порнографічного спрямування відвертого еротично-сексуального характеру, як речовий доказ їх незаконної діяльності. Під час обшуку за місцем знаходження онлайн-студій та за місцем проживання організатора вилучено п’ять ноутбуків, системний блок, п’ять веб-камер, мережеве обладнання та ін.

За вчинені протиправні діяння організатору та двом «моделям» оголошено про підозру вчиненого кримінального правопорушення за частиною 3 статті 301 (ввезення виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Такі дії, згідно санкції статті, караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування. Вказаним особам обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Проводиться слідство.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини