Львів’янам нагадали про штрафи за оголошення на опорах контактної мережі електротранспорту

11:10 13 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У «Львівелектротрансі» повідомили: «Для розміщення рекламних матеріалів на зупинках громадського транспорту облаштовані спеціальні безкоштовні дошки оголошень».

«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» звертається до львів’ян не розміщувати оголошення і не дозволяти іншим використовувати опори контактної мережі електротранспорту для безкоштовних «інформаційних стендів», – повідомили сьогодні, 13 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Порушники, які використовують опори не за призначенням, будуть притягуватись до адміністративної відповідальності. Керуючись Правилами благоустрою мЛьвова, відповідно до пункту 44 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», накладаються стягнення, передбачені статтями 82 та 152 Кодексу України про адміністративні порушення за нехтування вимогами цих правил – розвішування рекламних оголошень, афіш, агітаційних плакатів на фасадах будинків, споруд, парканах, деревах, стовпах тощо та несвоєчасне зняття агітаційних плакатів.

За статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У ЛКП «Львівелектротранс» також нагадали: Для розміщення рекламних матеріалів на зупинках громадського транспорту облаштовані спеціальні безкоштовні дошки оголошень. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на підтримку».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів