Львівський суд стягнув з «регіонала» за оренду 1,6 млн.

13:11 19 грудня 2013 р.


Фото: zaxid.net

Цю суму його підприємство не сплатило за чотири роки користування міським майном.

Прес-служба міської прокуратури повідомляє в четвер, що 10 грудня обласний господарський суд задовільнив позов прокуратури Личаківського району Львова щодо стягнення з комерційної структури заборгованості за фактичне використання комунальних приміщень у будинку №5 на вулиці Краківській. Таким чином до бюджету міста надійде понад 1,6 млн. грн. – саме стільки не сплатило підприємство за чотири роки користування вказаним майном. Заходи для виконання рішення суду вживатимуться після його вступу в законну силу.

А в липні цього року львівські ЗМІ повідомляли, що нежитлові приміщення в будинку №5 на вулиці Краківській загальною площею 150,5 м², де функціонує ресторан «Краківська брама» (на фото), орендує ТОВ «Інтер-Лев», 55% у статутному фонді якого належить голові Галицької районної організації «Партії регіоні» Львові Миколі Кочаряну.

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу