Львівський апеляційний суд переглянув вирок міськрайонного

10:20 18 березня 2019 р.

Фото до новини


Фото: zib.com.ua

Прокуратура Львівської області домоглася призначення серійному крадію покарання у виді позбавлення волі.

Про це повідомили в понеділок, 18 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Львівський апеляційний суд погодився з доводами прокурора щодо незаконності вироку суду першої інстанції, який звільнив від відбування покарання викрадачу чужого майна. Йдеться про інциденти, які відбувалися упродовж травня – вересня 2015 року у Дрогобичі на Львівщині».

«Зокрема, 37-річний зловмисник, проникав у підсобні, підвальні приміщення, а також під’їзди житлових будинків і викрадав звідти чуже майно. Своїми неправомірними діями крадій заподіяв потерпілим матеріальних збитків на понад вісім тисяч гривень», – поінформували також у прокуратурі.

«Дрогобицький міськрайонний суд засудив злодія за частиною 2 статті 185 України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) та частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення) до покарання у виді штрафу в розмірі 13 тисяч 600 гривень. Перевіряючи законність цього вироку, апеляційний суд дійшов до висновку про явну несправедливість призначеного судом першої інстанції покарання у виді штрафу, оскільки правопорушник раніше притягався до кримінальної відповідальності за вчинення злочину проти власності, на шлях виправлення не став та, будучи звільненим від відбування раніше обраного йому покарання, ще до закінчення іспитового строку повторно вчинив сім епізодів таємного викрадення чужого майна. Відтак, вироком Львівського апеляційного суду обвинуваченому обрано покарання у виді трьох років шести місяців позбавлення волі», – повідомили також у прокуратурі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів