Львівський апеляційний адмінсуд відхилив апеляцію «Проктер енд гембл трейдінг Україна»

10:00 29 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: 17tv.com.ua

Виробник побутової хімії вимагав стягнення з держбюджету 6,7 млн. гривень.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 29 березня, що вона запобігла незаконному стягненню 6,7 млн. гривень з державного бюджету, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, йдеться про кошти, які ТзОВ «Проктер енд гембл трейдінг Україна» намагалося повернути, як суму податку на додану вартість, що на їх думку, ними надмірно сплачені. Зважаючи на це, товариство заявило позов до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області, Львівської митниці Державної фіскальної служби України про скасування рішень Львівської митниці про відмову у внесенні змін до митних декларацій, визнання бездіяльності протиправною та повернення коштів. Так, компанія вимагала стягнення з держбюджету 6,7 млн. гривень.

Судом першої інстанції відмовлено у задоволенні такого позову. Не погодившись із цим рішенням, ТзОВ «Проктер енд гембл трейдінг Україна» оскаржило його в апеляційному порядку.

Здійснивши вступ у розгляд Львівським апеляційним адміністративним судом зазначеної справи, прокурором відділу забезпечення представництва у судах прокуратури Львівської області спільно з представником Львівської митниці Державної фіскальної служби України доведено безпідставність вимог товариства. Відтак, судом залишено без змін рішення суду першої інстанції, яке набрало законної сили. Відповідно, кошти, сплачені позивачем, не підлягають стягненню з державного бюджету України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів