Львівський адмінсуд зобов’язав підприємство сплатити 3,2 млн. гривень до держбюджету

09:50 28 жовтня 2015 р.


Фото: ifr.gp.gov.ua

Феміда погодилася з доводами прокуратури.

«Львівський окружний адміністративний суд погодився із доводами прокуратури Львівської області та відмовив одному із суб’єктів господарювання у задоволенні позову до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у Львові Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень – рішень, згідно з якими підприємство повинне сплатити до бюджету 3,2 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Зокрема, вступивши у розгляд зазначеної справи, прокуратурою області доведено правомірність дій податкового органу при виявленні безпідставно заниженого податкового зобов’язання зі сплати податку на прибуток та податку на додану вартість по проведених операціях за грудень 2009 року – лютий 2010-го на загальну суму понад 3,2 млн. гривень. Відтак, згідно з рішенням суду вказаний суб’єкт господарювання зобов’язано відшкодувати до державного бюджету зазначену суму коштів». 

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу