Львівською митницею вилучено в 2015 році 164 тисячі пачок сигарет

10:00 21 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Традиційними місцями приховування тютюнових виробів залишаються конструктивні порожнини транспортних засобів, пустотілі порожнини коліс автомобіля, спеціально виготовлені тайники.

«У січні-листопаді 2015 року Львівською митницею ДФС виявлено 109 діянь, що містять ознаки злочину, повідомлення про які направлено до правоохоронних органів. Впродовж аналогічного періоду минулого року митницею надіслано 80 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину», – повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі обласного управління ДФС, де також поінформували:

«Підрозділами митниці виявлено й припинено 2 939 порушень митних правил, вартість предметів правопорушень становить 76,57 млн. гривень. Кількість справ про порушення митних правил, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшилась на 12 %, вартість предметів правопорушень збільшилась в 2,5 рази (за аналогічний період минулого року заведено 2 614 справ про порушення митних правил вартістю 29,19 млн. гривень).

Характерними видами порушень митного законодавства впродовж звітного періоду були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу; на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу. У звітному періоді структура предметів правопорушень, вилучених у справах про порушення митних правил (співвідношення до загальної кількості випадків вилучених предметів правопорушення) наступна: продовольчі товари – 32,1%; тютюнові вироби – 18,6 %; промислові товари – 38,7%; дорогоцінне каміння й метали – 2,1%; зброя – 5,6%; транспортні засоби – 2%; валюта – 0,9%.

Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж поточного року було виявлено 276 спроб незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 164 тисяч пачок сигарет та 10,9 тонн тютюнової сировини (за аналогічний період 2014 року виявлено 277 спроб незаконного переміщення, вилучено 242,4 тисячі пачок сигарет). Традиційними місцями приховування сигарет залишаються конструктивні порожнини транспортних засобів, пустотілі порожнини коліс автомобіля, спеціально виготовлені тайники.

Впродовж січня-листопада 2015 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму понад 68,5 млн. грнивень. Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно посадових осіб у січні-листопаді 2015 року зафіксовано 87 митних правопорушень на загальну суму 26,04 млн. гривень.

Також варто зазначити, що станом на 1 грудня 2015 року запроваджено 83 справи про порушення митних правил, у яких предметом правопорушення були зброя, частини до зброї, боєприпаси, спеціальні засоби захисту. Вилучено: чотири оптичні прибори; 59 ножів у піхвах; 22 частини військової нарізної вогнепальної  стрілецької зброї; чотири арбалети; кинджал; 296 частин до зброї; 12 пристроїв для відстрілу патронів, багнет-тисак, п’ять мисливських ножів, двалуки, двагазові балончики; вісімніж-багнет, 17 шт. - пневматичних гвинтівок, 22 набої».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу