Львівського суддю ув’язнили за хабар на вісім років

11:30 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ssu.gov.ua

Апеляційний суд Волинської області залишив без змін вирок Луцького міськрайонного.

«Вісім років позбавлення волі отримав за хабарництво львівський суддя – повідомили в прес-службі СБУ, де також розповіли подробиці:

«Апеляційний суд Волинської області залишив без змін вирок Луцького міськрайонного суду Волинської області, який засудив до восьми років позбавлення волі за хабарництво одного з львівських суддів. Співробітники Служби безпеки України затримали суддю у 2011 році під час одержання від адвоката обвинуваченого 400 тисяч гривень.

Гроші «правник» вимагав за сприяння у винесенні вироку без позбавлення волі підприємцю, підозрюваному в скоєнні економічних злочинів. У 2015 році Луцький міськрайонний суд визнав львівського суддю винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Судді призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя терміном на три роки та з конфіскацією всього належного йому майна в дохід держави. Посадовця також позбавлено 2-го кваліфікаційного класу судді. Наразі вирок набрав законної сили».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон