Львівські слідчі скерували до суду справу землевпорядника

15:48 4 липня 2017 р.

Спеціаліст однієї зі сільрад у Сколівському районі незаконно передала у приватну власність земельні ділянки в Карпатах.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 4 липня: «Працівники управління захисту економіки Львівщини та прокуратури Львівської області встановили, що впродовж 2004–2007 років спеціаліст-землевпорядник однієї зі сільрад у Сколівському районі розглядала технічну документацію із відведення у приватну власність громадян 13 земельних ділянок загальною площею у 4,4 гектари.

Без визначення фактичного місця розташування ділянок, посадовець підписала акти встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок, а також власноручно написала та завізувала необхідні довідки».

«Відповідно до підготовлених документів вказані земельні ділянки знаходяться в межах населеного пункту. Проте, фактично всі ділянки розташовані за його межами. Відповідно до земельного законодавства, цяземля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування», – поінформували також в обласному управлінні поліції

«На підставі фіктивних документів землі держави опинились «в руках» приватних власників. Державі завдано збитків на 1,7 мільйона гривень. Слідче управління скерувало стосовно посадовця обвинувальний акт в суд за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частинами 1 та 2 статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, За скоєння такого правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьохх років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого», – повідомили також сьогодні, 4 липня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів