Львівські правоохоронці відзвітували про результати операції «Зброя та вибухівка»

15:39 30 липня 2015 р.


Фото: 4vlada.com

Співробітники міліції вилучили 6-23 липня АК-74, карабін Мосіна, шість гранат, револьвер «Сміт енд Вессон», пістолет «Макарова», більше шестисот патронів та багато іншого.

Співробітники органів внутрішніх справ провели 6-23 липня оперативно-профілактичну операцію «Зброя та вибухівка». Її метою було виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, перекриття каналів їх надходження, а також розкриття і профілактика злочинів які вчиняються із застосуванням вогнепальної зброї чи вибухівки.

Від початку проведення операції на території Львівської області зареєстровано 49 фактів незаконного обігу зброї, повідомлено про підозру особам у семи кримінальних провадженнях, ще шість кримінальних проваджень скеровано до суду. Також під час операції з незаконного обігу співробітники міліції вилучили: чотири одиниці нарізної зброї: АК-74, карабін Мосіна, револьвер «Сміт енд Вессон» та пістолет «Макарова»; чотири одиниці саморобної вогнепальної зброї; шість гранат, з них: три – РГД-5, дві – ВОГ та Ф-1; більше шестисот патронів різного калібру; дев’ять одиниць холодної зброї.

Як інформував «ЩЛ», цього року на Львівщині вилучили з незаконного обігу 25 одиниць вогнепальної зброї, 16 гранат і гранатомет.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу