У Львові патрульні подякували дітям за затримання порушника, якого поліцейські відпустили (відео)

12:00 5 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: 24tv.ua

Правоохоронці запевнили: «Школярі разом з інспекторами прийняли спільне рішення не штрафувати водія, а обійтись усним зауваженням».

«Патрульна поліція Львова вдячна небайдужим школярам, які відреагували на порушника», – повідомили правоохоронці, які також розповіли подробиці:

«3 березня учні школи №36, зауважили,що біля центрального входу у пішохдній зоні був припаркований автомобіль. Один з учнів 5-го класу вирішив викликати поліцію. 

Патрульні оперативно відреагували на виклик і коли прибули на місце побачили, як діти не дають поїхати водієві. Чоловік неочікував такої реакції дітей. Поліціантам у присутності школярів пояснив, що мав виробничу необхідність, бо привіз до школи комп'ютерну техніку. Даний факт підтвердило керівництво школи.

Правопорушник визнав свою провину та вибачився перед дітлахами. Запевнив, що не порушуватиме. Школярі разом з інспекторами прийняли спільне рішення не штрафувати водія, а обійтись усним зауваженням. Патрульна поліція Львова вдячна п'ятикласникові Володимиру та іншим школярам за їх свідому позицію, а також батькам та вчителям за належне виховання».

Про це повідомили на сторінці Патрульної поліція Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео пояснень директора школи №36 Юрія Стрільціва учням:

Як інформував «ЩЛ», у Львові школярі затримали, а поліцейські відпустили порушника.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів