Львівські митники виявили 90 психотропних капсул

12:22 11 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Згідно з митною поштовою декларацією, посилка була відправлена з Іспанії, а отримувачем значився мешканець Херсонської області.

«У міжнародному поштовому відправленні митники знайшли 90 капсул з речовиною, що належить до психотропних речовин,  обіг яких обмежено», – повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також опублікували фото виявленого й розповіли подробиці:

«Учора, 10 березня,, під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, працівники митниці серед особистих речей виявили 90 капсул лікарського  засобу діазепам. Згідно з митною поштовою декларацією посилка була відправлена з Іспанії, а отримувачем значився мешканець Херсонської області.

Відповідно  до Постанови Кабінету міністрів України №770 від 6 травня 2000 року (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ) цей лікарський засіб належить до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, обіг яких обмежено. За цим фактом до правоохоронних органів надіслано повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, відповідно до статті 309 Кримінального кодексу України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів