Львівські митники виявили в поштових відправленнях запчастини до пістолетів

14:54 18 листопада 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України

У пунктах пропуску через державний кордон тимчасово запроваджено додаткові заходи.

«Працівники одного з митних постів Львівської митниці ДФС знайшли вчора, 17 листопада, в поштових відправлення частини до зброї. Загалом у чотирьох відправленнях було виявлено 10 запчастини та частин до бойових пістолетів», – повідомили сьогодні, 18 листопада, в обласному управлінні Державної фіскальної служби України, де також поінформували:

«Відправниками були громадяни, що згідно з деклараціями живуть у США, а отримувачі – громадяни України, мешканці Закарпатської області. В усіх випадках відправники декларували особисті речі, в яких і були приховані запчастини та частини до бойових пістолетів. 

Про ці факти повідомлено правоохоронні органи. Як відомо, у зв’язку з імовірністю терористичної загрози миру і стабільності в Україні, з метою захисту інтересів держави та підтримання її митної безпеки, з 17 листопада цього року в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України, в тому числі і Львівської митниці ДФС, тимчасово запроваджуються додаткові заходи, спрямовані на посилення митного контролю товарів, транспортних засобів та особистих речей громадян».

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу