Львівські митники виявили схему подрібнення партій товару

10:24 27 лютого 2018 р.


Фото: lv.sfs.gov.ua

Дев’ять громадян намагались ввезти в Україну понад 30 предметів побутової техніки з порушенням митних правил.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «24 лютого з Польщі в напрямку «в’їзд в Україну» прибули смугою спрощеного контролю «зелений коридор» в зону митного контролю митного поста «Угринів» два мікроавтобуси з пасажирами. Під час митного огляду в цих транспортних засобах виявлено товари в обсягах, які перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, визначену умовами ввезення громадянами товарів на митну територію України відповідно до вимог статті 374 Митного кодексу України та статті 196 Податкового кодексу України».

«Зокрема, в автомобілі виявлено духовки, телевізори, монітори, принтер – загалом 33 предмети вартістю близько 60 тисяч гривень. Виявити правопорушення вдалось завдяки автоматизованій системі аналізу та управління ризиками (АСАУР). Вона спрацювала і так дала знати, що в Україну пасажири автомобіля їхали повторно впродовж72 годин. Це стало підставою для проведення більш ретельного огляду транспортного засобу», – поінформували також в управлінні ДФС.

«Отже, громадяни порушили встановлений порядок проходження митного контролю під час проїзду через «зелений коридор» та вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон. За цими фактами стосовно дев’яти громадян складено протоколи про порушення митних правил за ознаками, передбачених статтею471 Митного кодексу України. Товари вилучено, справи скерують до суду», – розповіли також в управлінні ДФС.

«Упродовж останнього тижня це вже другий випадок, коли спрацювала АСАУР на предмет в’їзду в Україну пасажирів які переміщувались повторно впродовж 72 годин. Загалом у період з 19 до 25 лютого 2018 року працівники Львівської митниці ДФС склали 153 протоколи про порушення митних правил на суму понад 378,4 тисячі гривень у 16 протоколах про порушення митних правил, вартість предметів правопорушення встановлюється», – поінформували також в управлінні ДФС.

«1 січня 2018 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, відповідно до статті 191 якого, у разі ввезення на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України фізичною особою, яка була відсутня в Україні менше ніж 24 години або яка в'їжджає в Україну частіше одного разу впродовж 72 годин, базою оподаткування податком на додану вартість є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті. У разі ввезення на митну територію України фізичними особами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей) через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, сумарна вага яких перевищує 50 кг, базою оподаткування є сумарна фактурна вартість товарів, обчислена пропорційно до ваги, що перевищує 50 кг, з урахуванням мита, що підлягає сплаті. Оподаткування митом товарів, які ввозяться на митну територію України громадянами, здійснюється відповідно до вимог статті 374 Митного кодексу України», – повідомили також у Головному управлінні ДФС у Львівській області та опублікували фото вилученого митниками.

dailylviv.com

До теми

20:06 28 травня 2022 р.

Гроші взяв, а замість обіцяних закордонних автомобілів - підірвав замовників гранатою

На Львівщині поліціянти затримали зловмисника за підозрою у замаху на вбивство своїх «клієнтів». За скоєне 41-річному киянину загрожує покарання - до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Рубрика: Кримінал

17:25 27 травня 2022 р.

У Дрогобичі московські попи обікрали церкву

«Голі» стіни, зняті хрести та дзвони: у звільненій від московської патріархії церкві Іова Почаївського провели першу спільну молитву за Україну .

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу