Львівські митники не випустили з України вантаж бурштину на два мільйони гривень

13:00 22 вересня 2015 р.


Фото: rbc.ua

У багажному відділенні автомобіля було виявлено необроблене каміння різної геометричної форми, жовто-коричневого та чорного кольору.

«Громадянин України як водій легкового автомобіля, прямуючи з України в Республіку Польща через пункт пропуску «Шегині», обрав для перетину кордону смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження – повідомили сьогодні, 22 вересня, у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України, де також розповіли:

«Під час митного контролю у митників виникла підозра щодо наявності в транспортному засобі товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Автомобіль було переведено в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів, де в багажному відділенні у двох поліпропіленових мішках було виявлено необроблене каміння різної геометричної форми, жовто-коричневого та чорного кольору, візуально схоже на бурштин.

Громадянин не надав жодних документів, що могли б підтверджувати вартість, місце придбання та походження, виявленого у нього товару. Натомість пояснив митникам, що невідома особа попросила перевезти через митний кордон України два мішка каміння. 

Співробітники митниці затримали товар та скерували на експертизу для ідентифікації та визначення його вартості. Відповідно до висновку експертів, зразки ідентифіковано як дорогоцінне каміння органогенного утворення – бурштин в стані сировини, а також частково обробленому стані (у вигляді обрізаних, шліфованих, неполірованих заготовок різної форми для виробів).

Загальна вага нетто бурштину становить понад 59 кг, а ринкова вартість – два мільйони 11 тисяч гривень. Відтак громадянин України порушив порядок проходження митного контролю через смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» та намагався перемістити товар, який є обмежений до переміщення через митний кордон України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Справу скеровано до суду, який і визначить покарання».

Про це повідомили сьогодні, 22 вересня, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу