Львівські митники не пропустили в Україну понад 23 тонни незадекларованих квітів

17:45 30 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Встановлено, що нідерландська фірма, вказана в товаросупровідних документах, поданих до митного контролю, не укладала договору з українським підприємством, не видавала інвойсів, не скеровувала товарів до нашої країни на адресу підприємства та не отримувала будь-яких платежів.

Директор одного з підприємств намагався ввезти з Королівства Нідерланди в Україну товар «рослини, квіти, коробки в асортименті» загальною вагою понад 23 тонни й вартістю майже 27 тисяч євро з приховуванням від митного контролю, подавши представникам митниці як підставу для переміщення товарів підроблені документи та такі, що містять неправдиві відомості щодо відправника товару. За результатами перевірки товаросупровідних документів на одному з митних постів Львівської митниці у працівників управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням виникла підозра щодо неправдивості даних у цих документах та деклараціях.

Для з’ясування обставин переміщення через митний кордон України вказаного товару та з метою виявлення, фіксування можливих ознак порушень митних правил, а також проведення перевірки законності здійснення вказаної зовнішньоекономічної операції Львівською митницею ДФС було надіслано запит до митних органів Королівства Нідерланди.

Відповідно до отриманої відповіді встановлено, що іноземна фірма, вказана в товаросупровідних документах, поданих до митного контролю, не укладала договору з українським підприємством, не видавала інвойсів, не скеровувала товарів до України на адресу підприємства та не отримувала будь-яких платежів. Директор підприємства вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил згідно з частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Про це повідомили сьогодні, 30 липня, в прес-центрі Львівського обласного управління Державна фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу