Львівські митники й СБУ перекрили канал постачання важких наркотиків в Україну

11:54 5 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Для пошуку заборонених речовин задіяли службового собаку.

«Працівники Львівської митниці ДФС спільно зі співробітниками СБУ викрили канал постачання важких наркотиків в Україну – повідомили сьогодні, 5 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«У пункт пропуску «Шегині-Медика» прибув з Польщі мікроавтобус під керуванням громадянина України. На підставі попередньо отриманої інформації від правоохоронних органів про можливе переміщення наркотичних засобів автомобіль було скеровано для поглибленого огляду.

Для пошуку заборонених речовин працівники митниці задіяли службового собаку. Попри спробу ретельно приховати наркотичну речовину між пакетами з товарами широкого вжитку, обдурити чотириногого «митника» злочинцям не вдалось. Правоохоронці та митники вилучили майже 200 грамів кокаїну та понад кілограм амфетаміну.

Згодом, за результатами оперативних дій в Одесі, співробітники СБУ затримали замовника та організаторів контрабандного каналу постачання наркотиків в Україну. Їм повідомлено про підозру скоєння злочину, передбаченого частиною 3 статті 305 Кримінального кодексу України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів