Львівські фіскали виявили 18 незареєстрованих працівників

14:15 25 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Фіскали провели на Львівщини у лютому 2019 року 17 фактичних перевірок з питань дотримання трудового законодавства щодо укладання трудових договорів, оформлення трудових відносин з найманими особами суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з надання послуг, виробництвом товарів.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В ході фактичних перевірок виявлені факти наявності незареєстрованих найманих працівників, допуск працівників до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів, підміну трудових договорів цивільно- правовими договорами. Зокрема, при перевірці трьох суб’єктів господарювання виявлено 18 незареєстрованих найманих працівників».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу