Львівська прокуратура домоглася стягнення 33 мільйонів гривень з «Укрспирту»

12:55 9 лютого 2017 р.

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Львівської області щодо стягнення до бюджету збитків, спричинених державі у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прокуратурі Львівської області. У ній акож нагадали, що 26 жовтня 2016 року господарський суд Київської області повністю задовільнив її позовну заяву в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Львівській області про стягнення з ДП «Укрспирт» до бюджету понад 33 мільйони гривень збитків, завданих незаконним видобутком підземних вод.

Відповідачем вказане рішення оскаржувалось в апеляційному порядку. За наслідками судового розгляду постановою Київського апеляційного господарського суду 26 січня 2017 року апеляцію ДП «Укрспирт» відхилено, а рішення суду першої інстанції залишено без змін», – зазначено також у повідомленні прокуратури.

«Таким чином, рішення суду першої інстанції набрало законної сили. Відтак, завдяки втручанню прокуратури області заходами представницького характеру, бюджет поповниться на суму понад 33 мільйонів гривень», – повідомили також сьогодні, 9 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів