Львівська міліція і СБУ здали свої приміщення, – експерт

14:43 24 лютого 2014 р.


Фото: Петро Паламарчук/galinfo.com.ua

Міліція не захищала свої райвідділи від штурму в ніч на 19 лютого, бо їй це було вигідно. Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення повідомив голова громадської консультативної ради при ГУ МВС Львівській області Олег Ільків.

«У райвідділи міліції дуже важко потрапити. Це - закриті об’єкти. Якщо хтось намагається потрапити у ці приміщення, міліціонерам навіть дозволено стріляти. Однак в цю ніч цього жодного разу не було зроблено. Ми добре знаємо, яка ситуація зі службою безпеки. У нас люди навіть зі сторони приміщення СБУ не ходять тротуаром, а в ту ніч запросто відчинили двері, зайшли, і підрозділ «Альфа» кудись подівся. Це щось фантастичне. Хтось просто хотів списати документи», – сказав Олег Ільків.

Нагадаємо, що в ніч на 19 лютого у Львові мітингувальники потрощили, захопили та підпалили низку будівель правоохоронних структур.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу