Лікарів з Борислава підозрюють у вчиненні злочину | Новини Львова

Лікарів з Борислава підозрюють у вчиненні злочину

08:42 10 липня 2020 р.

  • 0
Фото ілюстраційне.

Фото ілюстраційне.

Львівські прокурори підозрюють чотирьох лікарів із Борислава у недбалому виконанні професійних обов'язків, що призвело до смерті матері трьох дітей.

Під процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області, слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.ч.1,2 ст.140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) КК України завідувачу хірургічного відділення, двом лікарям-акушер-гінекологам та анестезіологу КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава». 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2018 року вказані особи були залучені до лікування та пологів 31-річної мешканки м.Борислава, яка поступила у лікарню із 4 вагітністю у терміні 37-38 тижнів. 
 
За даними слідства, вагітна перебувала у стаціонарі з 7 до 10 вересня та була відпущена додому, де готувалась до планового кесаревого ростину, однак, через ургентні покази, близько 12:00 год 14 вересня звернулась до пологового відділення, де лікарі під час консиліуму прийняли рішення про проведення операції.
 
Для надання анестезіологічного забезпечення був залучений черговий анестезіолог, який обрав вид анестезії та розпочав готувати обладнання для оперативного втручання.
 
Медики розпочали операцію кесаревого розтину о 12:45 год, однак, після п’яти невдалих спроб інтубації у жінки сталась зупинка серця. Операцію припинили та розпочали здійснювати реанімаційні заходи, зокрема, інтенсивну терапію.
 
Незадовго у жінки виникли тоніко-клонічні судоми і лікарі покликали на допомогу завідувача хірургією, який теж не зміг провести трахеотомію через «коротку шию і технічні труднощі». 
 
Вже о 15:00 год стан жінки був вкрай важким, а тому лікарі викликали львівську медицину катастроф, фахівці якої, серед яких отоларинголог, виконав трахеотомію та просанував трахеї від слизу. Після цього, жінку підключили до апарату штучної вентиляції легень. 
 
Надалі, львівські медики прооперували роділлю, однак, тривала гіпоксія та інші ускладнення незворотне вплинули на стан дитини та, як наслідок, призвели до інвалідності.
 
Того ж дня, близько 23:50 год, породіллю реанімобілем перевезли у відділення реанімації Львівської лікарні, де вона вранці, 27 вересня 2018 року, померла.
 
Про це повідомила пресслужба Прокуратури Львівської області.

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львові адмінкомісія наклала 2 максимальні штрафи, по 170 тис грн, за руйнування пам’яток архітектури

У Львові продовжують закривати дитячі садочки через COVID-19

Львівська залізниця відновлює курсування поїзда Коломия – Вадул-Сірет

Вступна кампанія 2020 на Львівщині: графік і особливості

В Україні - рекорд заражених коронарусом за добу, Львівщина - в антилідерах

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу