Контрабандисти пропонували на Львівщині хабарі прикордонникам

09:30 25 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

У пункті пропуску «Краківець» запропонували «зеленим беретам»200 та 600 гривень за сприяння в позачерговому оформленні транспортного засобу та переміщенні тютюнових виробів.

«Активна боротьба з протиправною діяльністю на кордоні, в тому числі серед персоналу, яка здійснюється відповідними підрозділами Державної прикордонної служби, дає свої позитивні результати. Лише за добу прикордонники припинили на державному кордоні чотири випадки отримання неправомірної вигоди – повідомили сьогодні, 25 квітня, в Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«У пункті пропуску «Краківець» прикордонники Мостиського загону зупинили двох громадян України, які запропонували неправомірну вигоду за сприяння у позачерговому оформленні транспортного засобу та переміщенні тютюнових виробів. Громадяни, прямуючи через державний кордон, намагалися дати прикордонному наряду кошти у розмірі 200 та 600 гривень. За даним фактом прикордонники проінформували представників Національної поліції.

Ще одного громадянина України прикордонники зупинили в пункті пропуску «Тиса». Українець теж намагався дати неправомірну вигоду прикордонникам Чопського загону за пришвидшення процедур прикордонного контролю.

Також співробітники Держприкордонлужби затримали в пункті пропуску «Россошани» громаднина Молдови, який запропонував 10 доларів США за уникнення відповідальності в зв’язку з перевищенням терміну перебування в Україні. Стосовно чоловіка прикордонники Чернівецького загону склали відповідні документи та передали представникам Національної поліції.

Державна прикордонна служба звертається до громадян, які перетинають державний кордон, не вкладати сторонні речі у паспортні документи та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками». 

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів