Контрабандисти намагалися заблокувати роботу пункту пропуску на Львівщині

18:25 11 липня 2015 р.


Фото: varianty.net

Сьогодні, 11 липня, понад 20 мікроавтобусів намагалися заблокувати роботу пункту пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця-Кросценко» на Львівщині.

Працівники Львівської митниці Державної фіскальної служби України зупиняли громадян, які під виглядом товарів для особистого користування намагаються ввезти на територію України контрабанду. Свої дії водії та пасажири мотивували тим, що перевозять товар згідно з нормами, встановленими частиною 1 статті 374 Митного кодексу України (сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг).

Однак Львівська митниця наголошує на тому, що ця норма застосовується тоді, коли через митний кордон України громадяни перевозять товари для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльністю (стаття 364). При цьому керівництво Львівській митниці ДФС наголошує на тому, що працівники митниці і надалі будуть протидіяти будь-яким спробам ввезти товари без належного митного оподаткування.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу