Контрабандист зі Львова двічі намагався перетнути кордон

11:40 8 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонний наряд вчасно помітив порушника.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 8 листопада, що 56-річний львів’янин, аби незаконно дістатися Польщі, двічі продовж дня затримувався прикордонниками. Причому впродовж останніх півроку він уже декілька разів притягався до відповідальності за порушення законодавства з прикордонних питань як українськими, так і польськими правоохоронцями.

Останнім його «подвигом»  була спроба контрабанди цигарок до Польщі, за яку він втратив автомобіль та отримав тривалу заборону в’їзду до сусідньої країни. Незважаючи на чисельні штрафи, вчора чоловік знову вдався до порушень – на цей раз спробував перейти кордон в обхід пункту пропуску «Смільниця» на Львівщині.

Для цього він дістався автівкою до прикордоння та пішки через ліс попрямував до Польщі. Однак прикордонний наряд, який охороняв прилеглу ділянку кордону, вчасно помітив порушника та затримав втікача, яким виявився вже добре знайомий прикордонникам «мандрівник».

Аби хоч якось виправдати свої дії, чоловік не вигадав кращого пояснення, аніж бажання забрати у Польщі своє авто, а закордону дістатися поза контролем через нещодавню «депортацію». Відтак, стосовно громадянина було складено документи адміністративної справи за повторну впродовж року спробу незаконного порушення державного кордону України.

Того ж дня рішенням суду йому було призначено покарання у вигляду штрафу в сумі 3400 гривень. Попри це, через декілька годин його знову затримали на кордоні, неподалік того самого місця. 

Сьогодні суд розгляне чергові матеріали справи про адміністративне правопорушення стосовно «горе мандрівника», але на цей раз згідно з частиною другою статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення прикордонники клопотатимуть про максимальний штраф для затриманого, який може скласти 8,5 тисячі гривень.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото порушника.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини