Комітет Верховної Ради підтримав запровадження воєнного стану

15:45 26 листопада 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: nfront.org.ua

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони підтримав запровадження воєнного стану в Україні до 25 січня.

Члени комітету одноголосно підтримали проект закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні», внесений Президентом Петром Порошенком до парламенту 26 листопада. Цей документ пропонує запровадити воєнний стан в Україні на 60 діб – до 14-ї години 25 січня 2019 року.

Згідно зі законом про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні», державним органам доручають ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні. Також ідеться про забезпечення постачання Збройним силам України, іншим військовим формуванням ресурсів і майна, надання послуг та їх фінансування в обсягах, що необхідні для ефективного виконання покладених на них завдань в особливий період.

У «повну готовність» до виконання завдань за призначенням в особливий період приводяться певні об'єкти єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональні й територіальні підсистеми; утворюються ради оборони. Про це повідомили в понеділок, 26 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу