Хабарника зі Львова позбавлено військового звання й звільнено зі служби

14:26 17 грудня 2015 р.

Уже колишній відтепер начальник квартирно-експлуатаційного відділу Львова, підполковник Олексій Крисевич, під час його затримання

Уже колишній відтепер начальник квартирно-експлуатаційного відділу Львова, підполковник Олексій Крисевич, під час його затримання
Фото: зі сторінки Анатолія Матіоса в інтернет-мережі «Facebook»

Міністр оборони України наголосив на неможливості компромісу щодо корупціонерів.

«Степан Полторак позбавив військового звання та звільнив зі служби начальника квартирно-експлуатаційного відділу Львова», – повідомили сьогодні, 17 грудня, в Міноборони, де також розповіли подробиці:

«Учора представниками військової прокуратури Західного регіону спільно з оперативними співробітниками органів внутрішніх справ та Служби безпеки України було задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником квартирно-експлуатаційного відділу Львова у сумі 15 тисяч гривень за сприяння у підписанні документів. Після отримання оперативної інформації щодо затримання міністр оборони України прийняв рішення позбавити посадовця військового звання та звільнити з військової служби без набуття ним права на отримання грошової допомоги при звільненні та пенсійне забезпечення.

Генерал армії України Степан Полторак вважає неприпустимим подальше проходження служби особи, вчинок якої паплюжить офіцерські погони та військову службу. Міністр оборони України наголосив на неможливості компромісу до корупціонерів, реакція на дії яких, як і зараз, буде рішучою і негайною».

Про це повідомили сьогодні, 17 грудня, в прес-службі Міноборони.

Як інформував «ЩЛ», начальника квартирно-експлуатаційного відділу Львова затримали при одержанні хабара.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу