Керівник львівського клубу «Мі100» вбачає «кавказький слід» у його пожежі

20:30 27 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: ukrinform.ua

Організатора шоу в розважальному комплексу розшукують правоохоронці.

Керівники львівського нічного клубу «Мі100», де в ніч проти 27 листопада сталася пожежа, вбачають у цьому «кавказький слід» і нарікають на недобросовісну конкуренцію. Про це заявив представникам ЗМІ виконувач обов’язків директора розважального комплексу Сергій Чередніченко. 

Зокрема він повідомив: «За два тижні до надзвичайної події в клуб прийшли люди кавказької національності і запитували про власника чи директора закладу. Згодом, за дивним збігом обставин, на мене вийшла людина і запропонувала свої послуги з розвитку клубу. Як виявилось, він народився в Чечні. Клуб узяв його на стажування на посаду арт-директора. Це була його друга вечірка. Перша пройшла успішно. Цього разу декларувалося не фаєр, а «LED»-шоу, в якому мали використовуватись кульки, що створюють ілюзію вогню». 

За словами Сергія Чередніченка, нині організатора шоу розшукують правоохоронці, його немає за адресою проживання, а мобільний телефон вимкнений. Крім того, на думку виконувача обов’язків директора розважального комплексу, опір рятувальникам, який чинили неадекватні відвідувачі, теж був невипадковим.

Про це повідомив сьогодні, 27 листопада, кореспондент агенції Укрінформ. Як інформував «Щоденний Львів», у розважальному центрі «МІ100» на вулиці Науковій, 7 виникла пожежа, поліція відкрила кримінальне провадження за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини