Інспекцію Держархбудконтролю у Львові очолив Володимир Цабак

10:48 20 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки Львівського територіального управління юстиції в інтернет-мережі «Facebook»

Сьогодні Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові представлено нового керівника (за результатами переведення) – Володимира Цабака.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Досі він працював на посаді заступника начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Львівського територіального управління юстиції. Начальник Львівського територіального управління юстиції Ярослав Жукровський зазначив: «Пан Цабак є хорошим і якісним спеціалістом у галузі права. Юстиції шкода, що він обрав іншу сферу діяльності. Я переконаний, що пан Володимир зможе реалізувати свої професійні якості і стати ефективним керівником. Це людина з високий рівнем фаховості та порядності. Ми бажаємо йому успіху на новій посаді». 

Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, Володимир Цабак з 20 липня 2016 року призначений в порядку переведення на посаду начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Перед тим він успішно пройшов стажування в органах місцевого самоврядування.

Народився 4 травня 1980 року в селищі Нижанковичі в Старосамбірському районі Львівської області. У 2003 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

З квітня 2003 року до липня 2016 року працював у Львівському обласному управлінні юстиції у Львівській області. Остання займана посада – заступник начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Львівського територіального управління юстиції. Одружений. Виховує двох синів».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу