Інспекцію Держархбудконтролю у Львові очолив Володимир Цабак

10:48 20 липня 2016 р.

  • 10


Фото: зі сторінки Львівського територіального управління юстиції в інтернет-мережі «Facebook»

Сьогодні Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові представлено нового керівника (за результатами переведення) – Володимира Цабака.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Досі він працював на посаді заступника начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Львівського територіального управління юстиції. Начальник Львівського територіального управління юстиції Ярослав Жукровський зазначив: «Пан Цабак є хорошим і якісним спеціалістом у галузі права. Юстиції шкода, що він обрав іншу сферу діяльності. Я переконаний, що пан Володимир зможе реалізувати свої професійні якості і стати ефективним керівником. Це людина з високий рівнем фаховості та порядності. Ми бажаємо йому успіху на новій посаді». 

Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, Володимир Цабак з 20 липня 2016 року призначений в порядку переведення на посаду начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Перед тим він успішно пройшов стажування в органах місцевого самоврядування.

Народився 4 травня 1980 року в селищі Нижанковичі в Старосамбірському районі Львівської області. У 2003 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

З квітня 2003 року до липня 2016 року працював у Львівському обласному управлінні юстиції у Львівській області. Остання займана посада – заступник начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Львівського територіального управління юстиції. Одружений. Виховує двох синів».

dailylviv.com

василь

15:31 18 вересня 2016 р.

Відповісти

а цікаво, хтось читав декларацію про доходи порядної і чуйної людини? як маючи 30 тис.грн річного доходу ( з мат. допомогою включно) набудувати стільки маєтків і прикупити стільки земельки? гей, органи по боротьбі з корупцією... і чим він бідака добирається з мостиськ на робот? чи в гуртожитку живе у львові?

Роман

00:11 21 липня 2016 р.

Відповісти

П. Володимир порядна і чуйна людина, впевнений, що буде достойним керівником. Вітаю з призначенням і натхнення до праці!

Богдан

00:03 21 липня 2016 р.

Відповісти

Знаю п.Цабака як справжнього і мудрого керівника, в якого можна завжди спитати поради, або попросити допомоги- і він не відмовить. Знаєте людина ще тільки прийшла а тут вже починають: хто стикався з ним у виконавчій і т.д. Я стикався і він вислухав і допоміг.

Ірина

23:51 20 липня 2016 р.

Відповісти

Та це впевнена в собі людина, знає ціль і шлях, як до неї дійти, наполегливий по житті. Це справді чудовий і досвідчений керівник! Приємно, що така людина як пан Володимир очолив у Львові інспекцію ДАБК! На цьому етапі йому можна побажати лиш успіху і терпіння! А ми очікуєм від його роботи позитивні зміни і удосконалення роботи інспекції!

Степан

22:40 20 липня 2016 р.

Відповісти

Володимир Цабак це професіонал який завжди досягає високих результатів у роботі. Пане Володимир успіхів Вам на даній посаді.

Андрій

22:33 20 липня 2016 р.

Відповісти

Що ви пишете тут всякі дурниці? Як можна говорити про людину, яку не знаєте , такі погані речі Цабак Володимир Ярославович є дуже хорошою людиною який завжди вислухає, зрозуміє та допоможе. Як керівник це дійсно людина на своєму місці, завжди зможе поставити роботу та досягти високих результатів по показниках роботи. п.Цабак є дійсно компетентним менеджером та компетентний у своїй роботі Щодо хлібної посади як тут пишуть це все дурниці, люди ви або заздрите або хочете самі очолити дану інспекцію Не можна так писати не знаючи роботи а посилатись на чутки які люди говорять. І ще одне щодо питання як може юрист очолити дану інспекцію? Все просто це вимоги відповідно до положення інспекції де зазначено що начальник може мати будівельну або юридичну освіту. Також хочу ще Вам всім сказати що усі норми будівництва, порядок, правила та етапи будівництва зазначені в законодавства України і Інспекція керується та вчиняє будь які дії виключно в межах чинного законодавства

читач

22:20 20 липня 2016 р.

Відповісти

і щуку кинули у річку... скільки коштуватиме реєстрація декларації?

гість

21:42 20 липня 2016 р.

Відповісти

Оооо ! Новий виток корупції в держархбудконтролі ! ))))) P.S. Для тих, хто сумнівається - поцікавтесь в тих, хто стикався із п.Цабаком на посаді начальника відділу виконавчої служби Голвоного управління юстиції у Львівській області ;)

гість

14:13 20 липня 2016 р.

Відповісти

юрист займатиметься архітектурно-будівельним контролем???

анонім

12:52 20 липня 2016 р.

Відповісти