Іноземець пропонував хабар прикордоннику Мостиського загону

17:00 2 листопада 2016 р.

П’ятеро українців і троє іноземців намагалися підкупити минулої доби прикордонників під час виконання ними службових обов’язків, запропонувавши їм хабарі у розмірі від 100 до 500 гривень.

Зокрема, українці, які пропонували хабарі на КПВВ «Станиця Луганська», «Майорське», «Новотроїцьке» та «Чонгар», намагалися «заплатити» за не належно оформлені документи, порушення визначеного режиму, а також переміщення товарів, які перевозили з порушенням. Окрім того, громадяни Молдови, Таджикистану та Австрії у трьох випадках пропонували кошти прикордонникам Харківського, Білгород-Дністровського та Мостиського загонів за перевищення терміну перебування в Україні та безперешкодний перетин кордону.

Громадяни отримали від прикордонників категоричні відмови на неправомірні пропозиції і в подальшому були оформлені за ознаками статті 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, на сайті Державної прикордонної служби України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини