Європарламент теж звернувся до Гаазького трибуналу щодо розслідування злочинів Росії в Україні, – Мінюст (відео)

23:47 11 червня 2015 р.

  • 0


Фото: chto-proishodit.ru

Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив у четвер: «Після звернення України до Європейського Парламенту, він, у свою чергу, направив звернення до Міжнародного кримінального суду щодо розслідування злочинів, спричинених російською владою на території України».

Крім заяв, які подала Україна до Гаазького трибуналу, є також підтримка Європейського Парламенту. Про це розповів сьогодні, 11 червня, в інтерв'ю телевізійному «5 каналу» міністр юстиції України Павло Петренко. Він також наголосив:

«На територіях, що контролюються терористами, відбуваються масові порушення прав людини, за них несе відповідальність Російська Федерація. Це означає, що наші громадяни зараз можуть вимагати від Росії компенсації збитків, які спричинені втратою майна, тортурами, іншими порушеннями прав людини.

Це юридичний бік питання. Водночас, політичний аспект полягає в тому, що після звернення України до Європейського Парламенту, він, у свою чергу, направив звернення до Міжнародного кримінального суду щодо розслідування злочинів, спричинених російською владою на території України».

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, на сайті телевізійного «5 каналу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 3 червня 2020 р.

"Дія" на державному кордоні не спрацює

Цифровий паспорт громадян України для перетину державного кордону не чинний. Для цього громадянам України, як і раніше, потрібен звичний закордонний паспорт: біометричний або ж старого зразка із дійсною візою, - Держприкордонслужба.

Рубрика: Закон

15:22 3 червня 2020 р.

У Львові СБУ викрила на хабарі керівника підрозділу ДСНС

У Львові співробітники Служби безпеки України викрили начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу