Європарламент теж звернувся до Гаазького трибуналу щодо розслідування злочинів Росії в Україні, – Мінюст (відео)

23:47 11 червня 2015 р.


Фото: chto-proishodit.ru

Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив у четвер: «Після звернення України до Європейського Парламенту, він, у свою чергу, направив звернення до Міжнародного кримінального суду щодо розслідування злочинів, спричинених російською владою на території України».

Крім заяв, які подала Україна до Гаазького трибуналу, є також підтримка Європейського Парламенту. Про це розповів сьогодні, 11 червня, в інтерв'ю телевізійному «5 каналу» міністр юстиції України Павло Петренко. Він також наголосив:

«На територіях, що контролюються терористами, відбуваються масові порушення прав людини, за них несе відповідальність Російська Федерація. Це означає, що наші громадяни зараз можуть вимагати від Росії компенсації збитків, які спричинені втратою майна, тортурами, іншими порушеннями прав людини.

Це юридичний бік питання. Водночас, політичний аспект полягає в тому, що після звернення України до Європейського Парламенту, він, у свою чергу, направив звернення до Міжнародного кримінального суду щодо розслідування злочинів, спричинених російською владою на території України».

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, на сайті телевізійного «5 каналу».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу