Грибовицьким звалищем продовжує керувати підозрюваний у службовому недбальстві

22:28 2 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

Юрія Голеця не відсторонили від роботи на час розслідування.

Юрій Голець, якому оголошено в справі Грибовицького звалища підозру в службовому недбальстві, й надалі опікується полігоном твердих побутових відходів – його не відсторонили від роботи після загибелі під завалами сміття трьох рятувальників та еколога.

А напередодні суд у Львові, обираючи Юрію Голецю запобіжний захід, відпустив його наразі під особисте зобов'язання. Активісти назвали це рішення «надто м'яким». Їх обурює те, що чиновник далі працює.

Голецю інкримінують неналежну експлуатацію сміттєзвалища, яке, мовляв, призвело до загибелі рятувальників та еколога. Якщо ж вину посадовця доведуть, то йому загрожує до п'яти років тюрми.

Громадський активіст Наталія Шелестак переконана, що Голеця слід відсторонити від роботи, адже він може не лише здійснювати вплив на працівників – як свідків, а й має доступ до документів. Тим часом прокуратура взялася перевіряти дії чиновників і рятувальників уже під час самої пожежі на полігоні.

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський зазначив: «Чи мав залишитись керівник, чи старший на пожежі до закінчення, чи дії були правильні, як вівся журнал – інформацію по всіх цих питаннях ми будемо мати трішки пізніше». 

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». 

Як інформував «ЩЛ», за словами Юрія Квятківського, ухвалою слідчого судді 1 листопада до підозрюваного, з врахуванням середньої тяжкості злочину, застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язанн»я.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини