Громадянин Польщі позбувся на Львівщині автомобіля

16:00 26 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Службовий собака Джанго виявив у пункту пропуску «Шегині» приховані від митного контролю 1560 пачок сигарет.

У прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області повідомили в четвер, 26 липня: «Громадянин Польщі, житель Перемишля, повертаючись з приватної поїздки з України автомобілем «Fiat», обрав для слідування смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункту пропуску «Шегині». Під час проведення митного контролю у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо наявності в автомобілі товару, який переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим транспортний засіб було скеровано у місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів».

Там службовий собака Джанго виявив в автомобілі «Fiat» приховані від митного контролю 1560 пачок сигарет загальною вартістю 56660 гривень. Вони були в спеціально виготовленому ящику, котрий знаходився в днищі автомобіля.

«Таким чином, громадянин Польщі вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.  За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Сигарети та автомобіль, на підставі статті 511 Митного кодексу України, тимчасово вилучено. Матеріали справи будуть передані до суду, де і буде вирішуватись питання притягнення особи до відповідальності», – повідомили також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини