Госпсудом Львівщини стягнуто зі «Шляхбудсервісу» майже 250 тисяч гривень шкоди довкіллю

09:40 22 серпня 2016 р.

Фото до новини


Фото: newsonline24.com.ua

Посадову особу підприємства притягнуто до кримінальної відповідальності.

«За позовом прокуратури до бюджету постановлено відшкодувати 250 тисяч гривень збитків, завданих засміченням довкілля», – повідомили сьогодні, 22 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Господарським судом Львівської області задоволено позов Стрийської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Жидачівської міської ради до ТзОВ «Шляхбудсервіс-Д» про відшкодування майже 250 тисяч гривень шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок засмічення земель відходами. Прокуратурою з’ясовано, що посадовці товариства, всупереч вимогам земельного законодавства, незаконно розмістили будівельні відходи на земельній ділянці, яка належить Жидачівській міській раді.

У подальшому за цим фактом складено акт, відповідного до якого проведено розрахунок та визначено розмір заподіяної шкоди внаслідок такого засмічення. Водночас, за спричинену шкоду довкіллю вироком Жидачівського районного суду винну посадову особу товариства притягнуто до кримінальної відповідальності». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів