Господарський суд повернув Львівській залізниці ділянку вартістю 3,5 млн. гривень

14:48 2 грудня 2015 р.


Фото: ar.volyn.ua

З’ясовано, що договір між Кам’янка-Бузькою міською радою та ТзОВ «Кроно-Україна» укладено всупереч вимогам законодавства.

Господарським судом Львівської області 30 листопада поточного року підтверджено обґрунтованість позовних вимог заступника прокурора області про визнання незаконним договору оренди земельної ділянки, розташованої на території Кам’янка-Бузької міської ради, яка належить ДТГО «Львівська залізниця», – повідомили сьогодні, 2 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Зазначимо, що площа землі становить понад 4,6 гектара, а вартість складає більше 3,5 млн. гривень. Зокрема, прокуратурою з’ясовано, що ще в травні 2005 року всупереч вимогам земельного законодавства, без погодження з ДТГО «Львівська залізниця», між Кам’янка-Бузькою міською радою та ТзОВ «Кроно-Україна» укладено вказаний договір. Це призвело до незаконного використання земель транспорту та послужило підставою для захисту інтересів ДТГО «Львівська залізниця» в суді. На даний час позов прокуратури Львівської області задоволено, а землі повернуто власнику».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу